ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"

Лісівники Берегівщини зможуть додатково заробляти кошти завдяки розвитку туризму та рекреації

2021-02-23 12:01:56

Світовий досвід розвитку туризму свідчить про те, що туристична індустрія є високоефективним сектором національних економік.

Однак, необхідно відзначити, що основою успішного розвитку туристичного бізнесу є рекреаційно-туристичні ресурси, які є собою сукупністю природних і штучно створених людиною об'єктів, що використовуються для надання рекреаційно-туристичних послуг та сприяють відновленню та розвитку фізичних, духовних і нервово-психічних сил людини. Провідне місце серед природних рекреаційно-туристичних ресурсів західного регіону займають ліси, які поряд з продукуванням деревної сировини та побічних продуктів, є продуцентами рекреаційних послуг.

Враховуючи великий рекреаційно-туристичний потенціал Закарпатської області та Берегівського району, лісівники Берегівського держлісгоспу останніми роками все більше перевагу надають розвитку туризму і рекреації.

Головні наші завдання, які ми зобов’язані виконувати, – це вирощувати ліс і заготовляти деревину, - підкреслює директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного. - Проте працівники лісгоспу активно займатимуться побічним лісокористуванням, ефективно використовуючи недеревний потенціал державного лісового фонду. Ми почали працювати у напрямі розвитку туризму і рекреації, що стане ще одним джерелом надходження коштів для лісогосподарських підприємств, сприятиме створенню додаткових робочих місць, збільшенню суми коштів, сплачених до місцевого бюджету.

На базі лісництв можна організовувати відпочинок упродовж усього календарного року.

- На даний час ДП «Берегівське лісове господарство» може прийняти відпочивальників, як поокремо, так і родинами , - каже директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного. - Їм пропонують такі послуги: проживання, харчування, екскурсії за визначеним маршрутом, відвідування термальних басейнів, екскурсії до оленів і ланей.

У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров'я робітників"
Вшановуємо пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС
Голова Юрій Болоховець: Лісівник майбутнього - людина з фаховою освітою і достойною зарплатою
Юрій Болоховець: спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовних лісових пожеж відбудуться в кожній області до кінця квітня
Держлісагентство разом із УкрНДІЛГА модернізує процеси у лісовому господарстві
Результати акції "Озеленення планети": лісівники висадили більше 3 млн дерев за добу
Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Держлісагентства
Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів
Результати акції "Створюємо ліси разом": висаджено майже 5 млн дерев
Україна взяла участь у 8-й Міністерській конференції щодо захисту лісів Європи
Держлісагентство врегульовує проблемні питання щодо організації та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини
Відбулося засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець взяв участь у нараді з питань підготовки до пожежонебезпечного періоду 2021 року під головуванням Міністра Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського
Важливий напрямок роботи Держлісагентства - спілкування з громадськістю
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець відвідав лісництва на Черкащині
Заступник Голови Держлісагентства з питань цифрового розвитку Віктор Смаль розповів про роботу, яка буде виконуватися найближчим часом
"APS Forest" дає можливість прозоро реалізовувати деревину і забезпечує реальну конкуренцію між споживачами
Державне агентство лісових ресурсів України інформує про впровадження Автоматизованої системи "Пожежі"
Вітаємо з Міжнародним днем лісів