ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"

У Чернівецькому ОУЛМГ озвучили кількість добутої дичини у мисливському сезоні 2020-2021

2021-02-23 11:19:06

Нещодавно на Чернівеччині завершився мисливський сезон 2020-2021 років. Кількість добутої дичини не перевищила встановлені лімітами норми. Так, козулі європейської на території краю добуто всього 356 особин з 472 дозволених. З них лише 60 – у мисливських угіддях держлісгоспів. Також диких кабанів впольовано 113 тварин та 14 оленів з 21 доведеного лімітами, – інформує Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ.

Наразі добування парнокопитних та хутрових тварин заборонене до наступного сезону полювання, а мисливствознавці спільно із єгерською службою лісгоспів проводять щорічний облік диких тварин, підбивають підсумки.

Відтак цього сезону державною лісовою охороною лісгоспів та Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства виявлено 40 випадків порушення правил полювання, ще 4 аналогічні порушення задокументовані єгерською службою Українського товариства мисливців та рибалок. Крім того, лісівниками Сторожинеччини зафіксовано факт браконьєрства.

Завдяки проведеній роботі впродовж року на порушників правил полювання складено 45 протоколів, нараховано та сплачено 15 тисяч гривень штрафів та 40 тисяч гривень за завдану шкоду. Крім того, конфісковано 3 одиниці мисливської зброї.

Ще 56 тисяч гривень поповнили державний бюджет завдяки наданих мисливцям адміністративних послуг: так, працівниками обласного управління було видано 275 посвідчень мисливців та 4273 щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушення правил полювання.

Загалом, за словами головного спеціаліста відділу лісового господарства та мисливства обласного управління Василя ГАВ’ЮКА, мисливський сезон на Чернівеччині пройшов спокійно. Нещасних випадків під час полювання зафіксовано не було. Працівниками лісової охорони виявлено як незначні порушення, так і випадки незаконного полювання. Усіх порушників притягнуто до відповідальності.

У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров'я робітників"
Вшановуємо пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС
Голова Юрій Болоховець: Лісівник майбутнього - людина з фаховою освітою і достойною зарплатою
Юрій Болоховець: спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовних лісових пожеж відбудуться в кожній області до кінця квітня
Держлісагентство разом із УкрНДІЛГА модернізує процеси у лісовому господарстві
Результати акції "Озеленення планети": лісівники висадили більше 3 млн дерев за добу
Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Держлісагентства
Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів
Результати акції "Створюємо ліси разом": висаджено майже 5 млн дерев
Україна взяла участь у 8-й Міністерській конференції щодо захисту лісів Європи
Держлісагентство врегульовує проблемні питання щодо організації та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини
Відбулося засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець взяв участь у нараді з питань підготовки до пожежонебезпечного періоду 2021 року під головуванням Міністра Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського
Важливий напрямок роботи Держлісагентства - спілкування з громадськістю
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець відвідав лісництва на Черкащині
Заступник Голови Держлісагентства з питань цифрового розвитку Віктор Смаль розповів про роботу, яка буде виконуватися найближчим часом
"APS Forest" дає можливість прозоро реалізовувати деревину і забезпечує реальну конкуренцію між споживачами
Державне агентство лісових ресурсів України інформує про впровадження Автоматизованої системи "Пожежі"
Вітаємо з Міжнародним днем лісів