ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"

Олександр Кватирко провів виїзну зустріч із мешканцями Горохівщини

2021-02-12 21:09:11

Учора, 11 лютого, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко зустрівся із мешканцями громад Горохівського р-ну під час особистого виїзного прийому громадян.

– До мене щодня приходять люди. Не лише у визначений час прийому. Ідуть із різними питаннями. Але я чітко розумію, що далеко не всі мешканці районів мають можливість приїхати до Луцька. Є й такі, хто просто не наважуються. Сподіваюся, що практика виїзних зустрічей допоможе налагодити комунікацію з тими людьми, потреби яких часто залишаються не почутими. Мені ж як керівнику це потрібно ще й для розуміння реальної картини на місцях. Жодне спілкування у соцмережах не здатне замінити живого обговорення проблем там, де вони безпосередньо виникають, – зазначає Олександр Кватирко.

Питання облаштування лісових доріг та сприяння у ремонті шляхів сполучення місцевого значення, законність проведення рубок, боротьба із браконьєрством, допомога у наданні палива чутливим категоріям населення – традиційні потреби, які турбують людей. Тож саме із ними найчастіше зверталися мешканці громад до головного лісівника області.

Були й не зовсім профільні – такі, як сприяння у відбудові храмів та допомога у ремонті шкіл та клубів. Люди зазначали, що йдуть до лісівників фактично із останньою надією отримати реальну підтримку.

Керівники громад ділилися планами щодо створення зелених зон та парків. Знаючи про практику проведення конкурсів на кращі проекти дендропарків та скверів, принагідно зверталися щодо сприяння в облаштуванні та озелененні територій. Розповідали про результативну співпрацю з лісівниками, спільний досвід організації рейдів із охорони від браконьєрства, участі у весняній акції з відновлення лісу.

Позитивну оцінку мешканців Горохівщини отримала комунікативна практика, започаткована 2 роки тому, звітності керівників лісгоспів та працівників державної лісової охорони перед громадами. На цьому також наголошували люди, які прийшли на зустріч із Олександром Кватирком. Неодноразово зазначалося, що це допомогло зняти напругу, коли проводилися санітарні заходи у зв’язку із всиханнями соснових насаджень.

Олександр Михайлович запевнив, що робота продовжується і цього року. Такі звітні зустрічі вже відбуваються у районах.

Також головний лісівник області взяв на особистий контроль озвучені проблемні питання, окремі було вирішено безпосередньо на місці.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров'я робітників"
Вшановуємо пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС
Голова Юрій Болоховець: Лісівник майбутнього - людина з фаховою освітою і достойною зарплатою
Юрій Болоховець: спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовних лісових пожеж відбудуться в кожній області до кінця квітня
Держлісагентство разом із УкрНДІЛГА модернізує процеси у лісовому господарстві
Результати акції "Озеленення планети": лісівники висадили більше 3 млн дерев за добу
Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Держлісагентства
Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів
Результати акції "Створюємо ліси разом": висаджено майже 5 млн дерев
Україна взяла участь у 8-й Міністерській конференції щодо захисту лісів Європи
Держлісагентство врегульовує проблемні питання щодо організації та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини
Відбулося засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець взяв участь у нараді з питань підготовки до пожежонебезпечного періоду 2021 року під головуванням Міністра Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського
Важливий напрямок роботи Держлісагентства - спілкування з громадськістю
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець відвідав лісництва на Черкащині
Заступник Голови Держлісагентства з питань цифрового розвитку Віктор Смаль розповів про роботу, яка буде виконуватися найближчим часом
"APS Forest" дає можливість прозоро реалізовувати деревину і забезпечує реальну конкуренцію між споживачами
Державне агентство лісових ресурсів України інформує про впровадження Автоматизованої системи "Пожежі"
Вітаємо з Міжнародним днем лісів