ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"

У лісництвах Надвірнянського лісгоспу облаштовують проміжні склади для відвантаження лісопродукції

2021-02-11 16:34:16

Лісозаготівля – комплекс заходів, що спрямований на отримання лісопродукції в стиглих лісах, а також це кінцевий результат лісовирощування, якісного та санітарного покращення насаджень.

Для короткотермінового зберігання деревини та відвантаження її покупцям, лісівники Надвірнянського лісгоспу облаштовують проміжні склади.

Руслан Осташук, директор підприємства, зауважує, що облаштування проміжних складів зменшує як матеріальні витрати на навантаження та перевезення лісопродукції на нижній склад, так і використання людських ресурсів. «Такі логістичні заходи сприяють підвищенню ефективності ведення лісового господарства. Важливо, що наявність проміжних складів сприяє зменшенню кількості важкої техніки в лісі», - пояснив керівник.

У цілому заготівля деревини в лісах здійснюється при рубках головного користування та рубках формування та оздоровлення лісів на заздалегідь виділеній площі ( лісосіці) в межах лісництва, кварталу та виділу. Головне користування проводиться в межах розрахункової лісосіки, на умовах невиснажливого лісокористування.

За оперативними даними,державні лісогосподарські підприємства Франківщини від усіх видів рубок у 2020 роцізаготовили близько 790 тис. куб.м ліквідної деревини, в т. ч. більше 200 тис. куб.м від рубок головного користування.

У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров'я робітників"
Вшановуємо пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС
Голова Юрій Болоховець: Лісівник майбутнього - людина з фаховою освітою і достойною зарплатою
Юрій Болоховець: спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовних лісових пожеж відбудуться в кожній області до кінця квітня
Держлісагентство разом із УкрНДІЛГА модернізує процеси у лісовому господарстві
Результати акції "Озеленення планети": лісівники висадили більше 3 млн дерев за добу
Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Держлісагентства
Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів
Результати акції "Створюємо ліси разом": висаджено майже 5 млн дерев
Україна взяла участь у 8-й Міністерській конференції щодо захисту лісів Європи
Держлісагентство врегульовує проблемні питання щодо організації та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини
Відбулося засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець взяв участь у нараді з питань підготовки до пожежонебезпечного періоду 2021 року під головуванням Міністра Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського
Важливий напрямок роботи Держлісагентства - спілкування з громадськістю
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець відвідав лісництва на Черкащині
Заступник Голови Держлісагентства з питань цифрового розвитку Віктор Смаль розповів про роботу, яка буде виконуватися найближчим часом
"APS Forest" дає можливість прозоро реалізовувати деревину і забезпечує реальну конкуренцію між споживачами
Державне агентство лісових ресурсів України інформує про впровадження Автоматизованої системи "Пожежі"
Вітаємо з Міжнародним днем лісів