ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"

Голова Держлісагентства розповів про деталі щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків лісових пожеж на Житомирщині

2020-05-06 16:47:51

Сьогодні на засіданні Уряду прийнято рішення про виділення 37,6 млн гривень з резервного фонду держбюджету для ліквідації наслідків лісових пожеж на Житомирщині. Про це повідомив Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький.

«Це ціна, що ми платимо за байдужість тих осіб, які знищують наше довкілля та наражають інших людей на небезпеку. Тих, хто спеціально робить підпали або спалює сухостій. З іншого боку, дійсно, як сказав сьогодні Прем’єр-міністр України, не завжди стихія звертає увагу на те, які превентивні заходи до цього були створені. Коли до людського фактору додаються і природні, такі як висока температура, відсутність опадів, посуха, то вогняна стихія переростає у надзвичайну ситуацію, з якою дуже важко боротися», - написав він.

Також Андрій Заблоцький повідомив, що кошти будуть витрачені на ліквідацію наслідків лісових пожеж, придбання додаткового обладнання та техніки (мотопомпи, лісопожежні модулі, пожежні авто, пожежні рукави, протипожежні дискові плуги, трактори, кущорізи, подрібнювачі та ін.). Наразі понад 70% такої техніки має велику зношеність, адже була придбана ще 30-40 років тому. Також виділені кошти підуть на додаткову закупівлю засобів пожежогасіння (ранцеві оприскувачі, спецодяг, протипожежні рукавиці і респіратори),паливно-мастильних матеріалів та створення додаткових протипожежних мінералізованих смуг.

Проект розпорядження Уряду розроблений Мінекономіки за пропозиціями Мінекоенерго та Держлісагентства. Кошти виділені на підставі відповідних розрахунків та рішень комісій з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Віктор Смаль: завдяки цифровізації лісова галузь стане сучасною та прозорою
На ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" вирощуватимуть 3,5 млн сіянців із закритою кореневою системою в рік
На Прикарпатті розпочався семінар із питань охорони праці для фахівців лісогосподарських підприємств
Підтримуємо пріоритети та цінності ЄС у лісовому господарстві!
Посилюємо українсько-австрійську співпрацю
У Львові відбувся Другий всеукраїнський лісопромисловий форум
Юрій Болоховець: "Голих" Карпат більше не буде!
У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров'я робітників"
Вшановуємо пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС
Голова Юрій Болоховець: Лісівник майбутнього - людина з фаховою освітою і достойною зарплатою
Юрій Болоховець: спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовних лісових пожеж відбудуться в кожній області до кінця квітня
Держлісагентство разом із УкрНДІЛГА модернізує процеси у лісовому господарстві
Результати акції "Озеленення планети": лісівники висадили більше 3 млн дерев за добу
Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Держлісагентства
Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів
Результати акції "Створюємо ліси разом": висаджено майже 5 млн дерев
Україна взяла участь у 8-й Міністерській конференції щодо захисту лісів Європи
Держлісагентство врегульовує проблемні питання щодо організації та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини
Відбулося засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України