"Кубок Дніпра" визначив переможців
2019-09-09 14:06:10

Днями велелюдно було на території Вільнянського лісництва Новомосковського військового лісгоспу, де проходили традиційні щорічні змагання вальників лісу на «Кубок Дніпра». Фахова першість зібрала не лише учасників з Дніпропетровщини, а й з сусідніх областей Донецької, Полтавської та Запорізької.

На конкурсному майданчику, облаштованому лісівниками-господарями змагань, вирували справжні спортивні пристрасті: вальники лісу демонстрували свій хист та професійну майстерність у звалюванні дерев, обрізуванні гілок, розпилюванні колод комбінованим різом та на точність, в умінні досконало і швидко проводити заміну пильного ланцюга. Адже саме від їхнього професіоналізму залежить товарна якість дерев, а головне – безпека праці, а це людське життя.

Першість проходила у двох заліках: загальному і серед працівників лісових господарств Дніпропетровщини. У командному заліку переміг Микола Буларга з ДП «Павлоградський лісгосп», на другому місті вальник Васильківського лісгоспу Юрій Доброхвіст, а бронзу виборов представник Полтавського ОУЛМГ Максим Коршунов. У першості серед працівників лісгоспів Дніпропетровського ОУЛМГ найсильнішим був знову ж таки павлоградець Микола Буларга, срібним призером став Юрій Доброхвіст з Васильківки і третє місце посів представник Дніпровського лісгоспу Дмитро Проша.

Залишається лише подякувати і організаторам, і учасникам змагань вальників лісу на «Кубок Дніпра» за активність та високий професіоналізм.

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ