На Житомирщині розширюють лісову дорожню мережу
2019-09-04 14:03:26

Впродовж липня-серпня цього року дорожньо-будівельна бригада державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство» закінчила будівництво доріг лісогосподарського призначення загальною протяжністю майже 2 кілометри в Білокоровицькому та Олевському лісгоспах.

Зазначимо, що заплановане на нинішній рік будівництво капітальної дороги довжиною 3 км в Жужельському лісництві Ємільчинського лісгоспу ланка завершила ще раніше.

Лісові дороги потребують постійної уваги та догляду. В цьому переконаний керівник Ємільчинського лісового господарства Олег Дідус. Отож утримання в господарстві власної дорожньо-будівельної бригади вважає цілком виправданим.

Бульдозер, екскаватор, автогрейдер та 4 самоскиди обслуговують семеро працівників. Відтак бригада встигає привести до ладу лісову дорожню мережу власного лісгоспу та ще й допомогти сусідам.

До кінця нинішнього року бригада планує ще провести облаштування земляного полотна під будівництво доріг наступного року у власному господарстві та в Олевському лісгоспі. Доки дозволятимуть погодні умови - проводитимуть і поточний ремонт існуючих доріг.

Варто додати, що щорічно ця ланка будує 5-6 кілометрів нових доріг у Ємільчинському лісгоспі та ще 3-4 км - в сусідніх. Ремонтом існуючої дорожньої мережі охоплюють щорічно 50-80 км.

«Нерідко за допомогою звертаються сільські ради чи ОТГ, - каже Олег Дідус, – їм також не відмовляємо».

Прес-служба Житомирського ОУЛМ