На Волині до Дня молоді нагородили наймолодших лісівників-учасників АТО (ООС)
2019-07-03 10:36:07

За спільної ініціативи Командувача військ оперативного командування «Захід» Олександра Павлюка та заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося відзначення учасників Антитерористичної операції до Дня молоді України.

Заходи щодо відзначення учасників АТО проходили у державному підприємстві «Маневицьке лісове господарство».

Так, працівників лісової галузі нагороджено почесними відзнаками Командувача військ оперативного командування «Захід», зокрема, майстра лісу ДП «Любомильський лісгосп» Сергія Мороза, водія автоколони ДП «Цуманське ЛГ» Миколу Капіноса та головного мисливствознавця ДП «МГ Звірівське» Романа Наумука.

«З-понад 70 учасників Антитерористичної операції у вашому управлінні сьогодні до Дня молоді України були відзначені почесною відзнакою ті працівники, яким в 2014 було 19 років. Це надзвичайні люди – свідомі та сміливі, незламні та нескорені! Саме вони в День молоді України заслуговують на шану та повагу, і дякуючи їм — нас визнають у всьому світі! Дякуємо вам, молодь України, за виконання конституційного обов’язку громадянина України», – зазначив під час виступу тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

«Сьогодні відзначили мою дитину, мого сина! Мені дуже приємно що мого сина відзначили Почесною Грамотою! Для моєї сім’ї, для мене особисто — це перш за все гордість за мого сина і за нашу державу», – зазначив батько Валерій Биданцев, який отримав нагороду за сина Михайла. Сам Михайло зараз проходить військову службу після проведеної 2-ої хвилі мобілізації.

«Дякую Командуванню оперативного командування «Захід» за відзнаку. Дуже приємно коли тебе відзначають через роки», – сказав майстра лісу ДП «Горохівське ЛГ» Віктор Дубинка.

За інформацією СІМІС