Володимир Бондар обговорив проблеми та перспективи лісового господарства з лісівниками Одещини
2019-06-18 09:03:45

15 червня заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар ввідвідав Одещину, де поспілкувався з працівниками лісової галузі України.

Перебуваючи в державному підприємстві «Савранське лісове господарство» Володимир Бондар разом із начальником Одеського обласного управління Володимиром Доміканом та директором підприємства Анатолієм Слободянюком ознайомився з виробничою діяльністю підприємства, оглянув об'єкти центральної садиби, музей лісу, цех переробкидеревини.

Також Володимир Бондар пройшовся екологічною стежкою до ботанічної пам'ятки природи місцевого значення «Слюсарівський віковий дуб», вік якого сягає майже 600 років. Була оглянута ділянка лісових культур дуба звичайного 2001 року створення.

Під час зустрічі з лісівниками області Володимир Бондар відповів на актуальні питання, які стосуються ведення лісового господарства на Півдні України: бюджетного фінансування в ІІ півріччі та в 2020 році, внесення змін до Лісового кодексу та Санітарних правил, оновлення техніки, в т.ч. протипожежної та спеціальної, спрощення процедури передачі в постійне користування лісгоспам під заліснення земель, непридатних для сільськогосподарського користування.

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар подякував одеським лісівникам за відданість, нелегку та сумлінну працю в умовах критичного недофінансування галузі.

Прес-служба Одеського ОУЛМГ