Володимир Бондар отримав нагороди від військових та волонтерів
2019-04-26 11:02:27

25 квітня 2019 року, під час засідання колегії Держлісагентства, представники благодійної організації «Україна – це ми» вручили лісівникам низку громадських нагород та подяк від військових за допомогу українській армії.

Заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря нагороджено орденом «За розбудову України» Всеукраїнського об’єднання «Країна».

Цієї громадської відзнаки Володимир Бондар був удостоєний за представленням заступника командира військової частини А 1376 (місце базування – Сумська область). Військові цієї частини входять до складу 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, яка з лютого 2016 року виконувала завдання на Донецькому напрямку, зокрема, в Авдіївці та Ясинуватському районі, прикриваючи 30 кілометрів фронту в районі Авдіївської промзони та Верхньоторецького. У жовтні 2016 підрозділи бригади прибули в Конотоп до місця постійної дислокації. В липні 2017 року 58-ма бригада замінила93-тю бригадуна позиціях в районіБахмутської траси.

Також заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря нагороджено подякою від військової частини А 0409 (місце базування – Житомирська область).

Військові цієї частини входять до складу 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. На весні 2014 року підрозділи бригади були висунуті на південь, очікуючи з Криму ймовірного удару. Під часвійськових дій на сході Українибригада у 2014 році вела важкі бойові дії вСекторі «Д».

Володимир Бондар подякував волонтерам, які передали нагороди та наголосив, що лісівники завжди, з перших днів військової агресії з боку РФ, активно особисто брали участь у захисті територіальної цілісності України, а також постійно допомагають українським військовим.

«Це постійний наш обов’язок – допомагати українській армії. І ми будемо це робити. Особлива увага приділяється лісівникам, які брали участь в АТО (ООС) та родинам загиблих воїнів-лісівників. Це питання завжди перебуває під моїм особистим контролем. Сім’ї та діти загиблих лісівників мають бути під нашою опікою постійно і мають бути забезпечені всім необхідним», - наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.

Окрім того, громадськими відзнаками та подяками від військових були нагороджені начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, начальник Рівненського ОУЛМГ Віталій Сухович, начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк, а також низка директорів лісогосподарських підприємств зазначених областей.