800 дерев від лісівників зростатимуть на честь Героїв АТО (ООС)
2019-04-24 14:16:28

Днями на Полтавщині довжиною у 2 кілометри з’явилася алея на честь героїв АТО (ООС) уздовж дороги між Червоним Кутом та Сарами Гадяцького району.

Акція відбулася під керівництвом Гадяцької РДА спільно з працівниками Сарівської сільської ради, комунального господарства, студентами аграрного ліцею та училища культури і працівниками лісгоспу. Старі аварійні дерева вздовж дороги прибрали, а на їх місці висадили молоді. Посадковий матеріал – 400 саджанців липи та 400 саджанців берези, а також рейки для обгородження нововисаджених дерев і спецтехніку надали у ДП «Гадяцький лісгосп». Крім того, лісівники безпосередньо долучилися до корисної справи та допомогли посадити дерева, провівши для всіх учасників заходу детальний інструктаж з правильного висаджування.

«Твори добрі справи і вони обов'язково до тебе повернуться сторицею. Такими словами керуються працівники Гадяцького лісгоспу і з радістю приєднуються до благодійних акцій, що проводяться в зоні діяльності підприємства. Однією з таких добрих справ стало закладання алеї на честь героїв АТО (ООС) у Гадяцькому районі. Щиро надіємося, що мешканці міста й району з повагою віднесуться до проробленої роботи та не будуть випалювати обочини і ламати молоді деревц»я, – підкреслила учасниця акції,інженер лісових культур ДП «Гадяцький лісгосп» Світлана Омельченко.

Прес-служба Полтавського ОУЛМГ