Як проходить акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" на Запоріжжі
2019-04-19 13:45:05

У Запорізькій області продовжують проводити заходи в рамках щорічної акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках».

На минулому тижні вихованці Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Орієнтир» та працівники Запорізького лісгоспу провели акцію «Посади своє дерево». У навчальному закладі навчаються 252 дитини з вадами зору, попри цю особливість вихованці закладу з захватом висаджували дерева на території своєї школи.

Студентами Таврійського державного агротехнологічного університету спільно з працівниками Мелітопольського лісгоспу проведено озеленення території гуртожитку. Студентам прочитали лекцію про роботу працівників лісового господарства , про важливість охорони та захисту лісів. Після лекції всі бажаючі взяли участь у висадці саджанців у Семенівському лісництві.

Побачити наживо роботу працівників лісового господарства та взяти участь у роботах з відновлення лісу запросили місцевих жителів і працівники Василівського лісництва Пологівського лісгоспу. Так до робіт залучилися місцеві громадські активісти Національного корпусу та жителі м. Василівка.

У рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» учнями та вчителями Андрїївської загальноосвітньої школи за підтримки працівників Бердянського лісгоспу проведено благоустрій території школи та дитячого садка. Школярі з радістю та завзяттям бралися до висадки дерев та чагарників.

За підтримки Бердянського лісгоспу заходи з благоустрою територій шкіл також були проведені в с. Миколаївка та с. Троїцьке Бердянського району. До заходів благоустрою та висадки дерев в цих селах долучилися учні шкіл, вчителі, представники органів місцевого самоврядування та місцеві жителі.

Долучилися до заходів акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» і учні шкільного лісництва «Паросток», які разом з працівниками Семенівського лісництва Мелітопольського лісгоспу, представниками Мирненської обєднаної територіальної громади та місцевими жителями висадили сквер на території смт. Мирне.

Працівники Іванівського лісництва Кам'янсько-Дніпровського лісгоспу разом з учнями та вчителями Іванівської загальноосвітньої школи №1 провели акцію «Посади своє дерево». Учні залюбки висаджували дерева на території школи, та пообіцяли постійно доглядати за ними.

Ще один захід з озеленення території було проведено працівниками Іванівського лісництва спільно зі співробітниками державної пожежно-рятувальної частини №13 ДСНС м. Енергодар.

Прес-служба Запорізького ОУЛМГ