Warning: DOMDocument::loadHTML(): htmlParseEntityRef: expecting ';' in Entity, line: 1 in /home/webmaster/http/mod/news/index.php on line 10
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"
Лісівники Закарпаття моніторять пожежі з висоти пташиного польоту
2019-04-11 14:30:31

Не втрачаючи ні хвилини дорогоцінного часу. Саме так лісівники Довжанського лісомисливського господарства намагаються діяти у випадку повідомлення про лісову пожежу.

Завантаживши на автомобіль пожежний модуль, лісова охорона виїжджає на загоряння. На території Довжанського лісомисливського господарства, пожежонебезпечний період в активній фазі. Цілодобово лісівники проводять чергування й у випадку можливого загорання, крім ручних засобів гасіння, використовують пожежний модуль, яких у підприємства нараховуються три. Вони дають змогу швидко приборкати можливі загорання у лісових масивах. Пожежні модулі лісівники наповнюють водою із спеціальних штучних водоймищ, а також в разі необхідності, з місцевих річок. Процес займає до 10 хв., після чого працівники державної лісової охорони мають змогу використати три тисячі літрів води, які дають змогу ліквідувати пожежу там де ручні засоби безсилі.

Для того, аби техніка мала змогу проїхати у важкодоступні місця, лісівники Довжанського лісомисливського господарства щороку розбудовують лісові дороги. В’їзд у лісфонд блокується відповідним шлагбаумом. Також для ефективного виявлення лісових пожеж та боротьби із лісопорушниками, працівники підприємства придбали квадрокоптер.

Відео https://www.youtube.com/watch?v=gEys70C_PQQ&t=65s

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ