Юні лісівники Крижополя створюють ліси майбутнього та борються за чисте довкілля
2019-04-11 14:20:18

Майбутня лісівнича зміна – 50 учнівських лісництв держпідприємств Вінницького ОУЛМГ - це активні, працелюбні, екологічно виховані та свідомі природолюби та патріоти. Вони не лише хочуть жити у здоровому екологічно чистому довкіллі, а й своїми руками змінюють світ на краще. Вихованці учнівських лісництв щороку беруть участь у відновленні лісу, прибирання від сміття прилеглих до населених пунктів територій, у різноманітних природоохоронних акціях. Долучилися до доброї справи й члени учнівського лісництва «Паросток» Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №2 (директор Чабанюк В.М.).

Дружна команда учнів та учителів провела чимало заходів, забезпечивши чистоту й порядок рідної школи та містечка. Висадили 62 сосни, 70 ялинок, 32 саджанці інших декоративних хвойних дерев. Вздовж узбіччя центральної дороги висаджено 86 саджанців каштана, липи, дуба. Закладено нові шкілки хвойних у шкільному розсаднику й висіяно насіння листяних дерев.

Юні лісівники провели генеральне прибирання спортивних та господарських майданчиків, шкільного парку, прилеглих вулиць (4 га), вирубали сухостійні дерева, дикорослі кущі, пагони, провели обрізку дерев і кущів для правильного формування крони.

Членами учнівського лісництва «Паросток» під керівництвом Оксани Малої та класних керівників 10-х та 11-х класів проведено масштабну роботу з учнями та громадою селища:

- екобесіду «10 золотих заповідей збереження природи»;

- диспут «Довкілля Крижопільщини - без сміття»;

- «Екологічний десант» (виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ);

- анкетування «Ваша сім’я на захисті природи»;

- «Любителям підпалів: гріх нищити маленькі створіння!»;

- «Облагородження обійстя - облагородження людської душі».

Садивний матеріал для озеленення територій надав ДП «Крижопільський лісгосп».

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ