Відеонагляд за лісами Коростенського лісгоспу можна вести з будь-якої точки світу
2019-02-26 16:32:41

Ще одну телевізійну систему раннього виявлення лісових пожеж придбало у минулому році державне підприємство «Коростенське лісомисливське господарство», що на Житомирщині. Тепер така новітня техніка встановлена в кожному з п’яти лісництв лісгоспу. В Ушомирському лісництві обладнано центральний пульт, звідки черговий спостерігає за усіма масивами підприємства.

«Таким чином всі ліси нашого підприємства перебувають, так би мовити, під подвійним наглядом, - зауважує директор лісгоспу Володимир Бадзян. – В кожному лісництві черговий через монітор бачить всю територію лісництва, і на центральному пульті ще один оператор теж моніторить уже всі ліси лісгоспу. Якщо якесь загоряння пропустить один – то обов'язково побачить другий.

Крім того, завдяки спеціальному обладнанню, відеоспостереження за лісами нашого підприємства можна вести в будь-якому місці, чи то з мобільного телефону , чи з іншого пристрою, аби лише була можливість підключитися до мережі Інтернет. Спеціальну каналоуворюючу апаратуру, котра передає сигнал від камер через Wi-Fi, ми теж придбали в минулому році.»

Варто зазначити, що в технічне оснащення лісгоспу, керівництво підприємства з року в рік вкладає немалі кошти. Приміром минулого року придбали автомобіль КАМАЗ, автомобіль RENAULT DUSTER, 4 трактори, 4 причепи Weimer, 3 лісових плуги, культиватор дисковий тощо.

Загалом на придбання основних засобів виробництва підприємство в минулому році витратило 10,7 мільйона гривень.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ