На Волині лісівники збудували 8 кілометрів дороги
2018-11-23 14:45:28

Волинські лісівники побудували 8 кілометрів лісової дороги сполучанням Шацьк-Кропивницький. Вартість робіт –4,5 млн грн.

Дорога з’єднує смт Шацьк із селами Кропивники, Прип’ять та Вілиця, а також сполучає з населеними пунктами Ратнівського р-ну, –йдеться на сторінці голови Волинської ОДАОлександра Савченкау Фейсбуці.

«Це маленький крок, але велика робота. Це не тільки внесок у лісову справу, а й задля блага громади. Лісогосподарські підприємства і влада повинні співпрацювати, аби робити Волинь кращою. Дякую місцевому господарству та працівникам за якісно виконану роботу», - зазначив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Завдяки лісовій дорозі вдалося повністю розвантажити дороги місцевого значення сіл Шацької ОТГ – тепер вивезення деревини відбувається винятково лісовою дорогою. Крім того, покращився доступ місцевого населення до лісових масивів. Також вдалося здешевити вартість вивезення деревини на 30 грн за 1 кубометр – за рахунок скорочення шляху вивозки із 12 до 9 км.

«Відкриття нових доріг свідчить про соціальну відповідальність лісової галузі перед громадою області. А з іншого боку це дає можливість здешевити сировину. Ми йдемо вперед, ми покращуємо інфраструктуру та спільно працюємо на благо Княжої Волині», –зауважив Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко.

Дорога має також протипожежне значення. Вздовж неї облаштовано три пожежні водойми, збудовано малий рекреаційний пункт та три куточки майстра лісу, де є альтанка, мангал, дрова.

За інформацією «Перший»